Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz juuzer #41 üzenetére

    Én pedig racionálisnak a Plus verziót gondoltam volna. "Régi" 16:9 képarány, 5.5 col, FHD felbontás, elül a gomb. Amikor megjelent a SE1, akkor 4 colra nem volt már kínálat a piacon. Amikor megjelent a SE2020, akkor a kisebb telefonokra is kevés volt a kínálat. Az iPhone 8 volt az utolsó hagyományos a sorban, mai 2017-ben jelent meg. A SE2020 egy felüdülés volt a kínálatban 2020-ban.
    De ma már van jó méretű telefon. iPhone 12/Pro/Mini/iPhone 13/Pro/Mini. Ez hat darab, ami a 4.7 colos telefonnál kicsit kisebb (Minik), és kicsit nagyobbak.
    Ezért lett volna logikus a Plus verzió. Úgy megnéztem volna, mit tud a piacon!

    Én ma is tudok 4.7 colos kijelzőt használni, csak ahogy nézem lassan a weboldalak nem tudnak. Az appok ugye rugalmasan kezelik a felbontást. Én szeretem a jó méretű kicsi telefonokat, ezt mindenki tudja rólam, de egy iPhone SE Plus 2022-t érdekes lett volna, ami egy i8 Plus (5.5 col, FHD, 16:9), A15-tel, 3000-3200 mAh akkuval.
    2017-ben is még talán batárnak számított a mérete, de akkor már bőven kezdtünk hozzászokni a nagy telefonok látványához. (158.4 x 78.1mm.)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák