Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    őstag

    válasz tdhenry #23 üzenetére

    Tudod: biztonsági frissítések, és társai. Ez androidon jelenleg csak úgy működik, hogy a telefon gyártója ad ki új szoftvert/ROM-ot. Valamint ott vannak az új fejlesztéső alkalmazások/ötletek, pl camera api 2, amiket csak rendszer frissítéssel érsz el jelenleg. És ezeket megin csak gyártótól kapod. Gyakorlatilag ez az a terület, amit egyetlen egy másik készülék sem tud olyan szinten, mint egy google telefon.

    Sajnos a kamerán az eMaxnál nem nagyon segít a Camera FV5 sem.

    Nemrég raktam újra a szoftvert rajta, mert amit lehet kivakartam belőle, és kapott egy gapps pakkot, amilyet én akarok (mániám a lehető legtisztább google android felület...), Így most 21 nap bekapcsolással 14 nap akkuhasználattal van 2 nap kijelzőidőt ad, ráadásul egy másik hiba pont itt van ennél a telefonnál a szoftverben: az akkustatisztika nem resetelődik, csak egybe számol mindent. Nekem meg baromi sokat lóg tö9ltőn, mert hazajövök, és egyből felteszem, majd csak akkor veszem le, amikor dolgozni megyek. Éjszakánként (munkában) kb annyit használom a kijelzőt, hogy elolvasom a hozzászólásokat prohardveren (kb fél óra, meg néha egy egy blogot olvasgatok egy olyan össz 45 percet. Az összes többi időt zenéléssel tölti a kicsike.

    Ja igen, ez ezt az időt úgy hozza, hogy csak a telefon állítgatja autómatikusan a fényerőt, sokszor fehér háttérrel vannak megáldva a blogok, a prohardver is világos oldal.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák