Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz aprokaroka87 #52 üzenetére

    Teljesen mindegy, már az is nagy szó, ha csak 5, vagy 4-3-2 évig kapják meg a frissítést. Mert nekem pl ebben az a fontos, hogy azonnal megkapom az új rendszert. Az első pillanatban. 3-4 napot szoktam várni, hogy van-e valami nagyobb gebasz. droidon ez nincs meg és nagyon hiányzott amikor jöttek a hírek az új droid verzióról, hogy "üzbegisztán" bizonyos részein már elérhető a készülékre OTA. Mert itt ugye nem elég, hogy hónapokat kell várni a verziófrissítésre, de ha megjelenik akár ez, akár csak egy gyári update azonos android rendszerrel, még az sem jelenik meg mindenhol, hanem sokszor hetek, hónapok telnek el, mire minden régióban megérkezik és akkor a szolgáltatós telefonokról még nem is beszéltem, ahol a szolgáltatónak kell engedélyzeni, és még amiatt is csúszik, vagy akár teljes egészében ki is marad. Még országon belül is, valamelyik huaweinél olvastam talán a fórumban, hogy megjelent a független, a telekomos, meg a vodás készülékekre az update, de a telenor még nem hagyta jóvá (vagy telenorra jött és a voda nem hagyta még jóvá, nem emlékszem már, mindegy is). Tehát 1.: nagyon sokat kell várni a frissítésre, 2.: ha megjelenik és nem az éppen kegyben részesült régióban élsz, vagy nem onnan van a készüléked, akkor ez további csúszásokat eredményez, 3.: ha baszakodik a szolgáltatód, akkor az még rápakol a csúszásra. Nekem nem az hiányzik droidról, hogy nem támogatják 6 évig a gyártók a készülékeiket. Támogassák csak 3 évig, de akkor azonnal kapjam meg a frissítéseket.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák