Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz SUPREME7 #42 üzenetére

    ezt tőlük kell megkérdezni, csak ők tudják, hogy az árképzés miért olyan, amilyen egyes termékekre. ezt írtam le off-ban a másik hozzászólásomban. én sem tudom megmondani, csak nyitva hagytam azokat a kérdéseket, amiket -szerintem- nyitva kell hagyni. :)

    meg ugye még valami, most jutott eszembe. azt feltételezem így utólag is :DDD, hogy mi az ideális rendelésből és értékesítésből indulunk ki az árképzésüket vitatva. de mi van akkor ha elszámolták magukat egyes termékekkel? ők is beletudnak nyúlni a rosszba, és hozhatnak vacak döntéseket, amikről idővel derül ki, hogy kaka.. túl sokat rendeltek, túl keveset, beragadt, nincsen rá mégsem igény.. aztán próbálnak vele csinálni valamit, aztán csak kiszórják, ha már többe kerül raktáron mintha megválnának tőle, mert kell a hely másnak.. és még biztos hogy tucatnyi lehetőség van arra, hogy mi van ha így vagy úgy történtek a dolgok.. emberek vagyunk mind. :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • hajbel

    addikt

    válasz SUPREME7 #42 üzenetére

    Szerintem pont azért, mert bárkitől kaphat tesztkészüléket a mobilaréna, nem áll szóba sufni gsm-ekkel. A speedhop vezetői nyilván ismertebbek mobilos körökben, és nyivlán nincs tele a mobilarena fórum a speedshopot ócsárló hozzászólkásokkal. Dunát lehetne rekeszteni a sufni gsm-ekkel kapcsolatos történetekkel. Én magam is szívtam már meg sufni gsm-el régebben. A többit már leírták az előttem szólók.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák