Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz #65388800 #146 üzenetére

    Igen az os egy kompromisszum a Samsungokon, ez így van,(talán így is volt mindig) de ez nem változtat semmin. Összességében szerintem az s6 most a legjobb okostelefon persze egyik ebben másik abban jobb. Pl a G4, i6s sokmindenben megelőzte az s6-ot de vannak dolgok amik miatt nem nekem nem tetszik .
    Most pl egy A3 2016-ot használok 2 napja miután az s6-om ki lett lappitva és az utódja még nincs itt. Ezenkívül az s7 is csak akkor lesz érdekes ha azok a forumtársak akiknek a véleményére adok meg lesznek elégedve, ill nem lesznek egetverő műszaki problémák . Ha jó lesz az s7 akkor pár hónap múlva kifizetem érte azt amit ki kell, ha nem akkor keresek a nekem valókból.

    Az meg, hogy mi mennyit ér egy érdekes dolog. Egy szintig lehet csak erről beszélni, utána már a gyártó mondja meg, hogy mi mennyi Te meg megveszed ha kell, ha nem kell akkor meg ott hagyod.
    Az os-ről annyit, hogy van fény az alagút végén mert mostanában a Samsung is kezdi belátni, hogy nem csak hardverből áll egy telefon. Erre jó pl a Note4-gyem. Irodába használjuk mert nekem nagy de amilyen romot utoljára kidobtak rá az briliáns, hasonló képpen az uj A3 is nagyon jó lett, ill az s6 is a lehetőségekhez képest rendbe lett rakva. Bízom benne, hogy az s7-tel megérkeznek a tisztességesen összetákolt romok is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák