Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peci

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #3330 üzenetére

    Helló!

    Igen vannak (számomra?) érdekes dolgok a logban. Erről mindjárt. Ma annyi történt, hogy egy kicsit ár lett alakítva a világ. Bekapcsoláskor (iroda, főkapcsoló) a modem elindul. A router a 220-at egy fél perc múlva kapja meg, így a modem után bootol. Ezután a nincs net típusú jelenséget nem sikerült már előidézni.
    De lett helyette más. Az USB 2-n egy HP nyomtató csücsül. Az USB 3 kapott egy 16 GB-s pendriveot. (Fat 32..)
    A nyomtatás azóta izgalmasabb lett.

    A log lényegi része ez. Ahol órákon át ismétlődik a sorminta azt kiszedtem.
    (Mindig Aug 1-el indul és amikor felépül a net, akkor lesz helyes a dátum és az idő. De az idő múlása látszik így is.

    Így indul:

    [link]

    Aztán elkezd babrálni a dyndns dolgaigal, és talán beállít valami nem létező lokál Ip-t. Meg valami rc service is jön.

    [link]

    És így megy a sorminta kb egy órán át... Majd a bekapcstól számított 2 óra múlva egyszer csak életre kel és megy mint az állat...

    [link]

    - Én nem nagyon ismerem a routeres linux lelkivilágát, de elég betegnek tűnik így. Láttok benne esetleg valamit ami én nem? Köszönöm!!

    A nyomtatás szintén érdekes folyamat. Vagy megy ha úgy gondolja, vagy nem pl, egy reboot után - és pl lehet látszólag minden oké, van net... Aztán úgy megint 2 óra múlva egyszer csak kinom egy valamit a közben ráküldöttekből, de a többit elfelejti... (Pl. egy nyomtató kábel kihúz-bedug hatására.) Mivel ssh nincs a gyári fw-ben nem nagyon lehet a végére járni... Aztán egy újabb indítás és megint megy amíg kedve tartja...

    Gondolkodom a Tomato-n vagy valami olyanon ami egyben van. A hw jónak tűnik, továbbra sem meleg meg efféle, de a működés egyelőre meglehetősen esetleges így.

    Köszi, Péci

    A hosszú logot külső oldalra tettem át.

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

Új hozzászólás Aktív témák