Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz harry #12975 üzenetére

    Vettem a routerhez egy SHARKOON Swift Case Pro USB 3.0 házat, benne egy 3TB WD Purple 5400rpm vinyóval, akit esetleg érdekelnek a szettről tapasztalatok, itt olvashatja: [link]

    Először PC-n próbáltam ki / ott csináltam egy nagy partíciót s formáztam, a routeres beállítás meglehetősen egyszerű volt, igazából tényleg csak rá kellett kötni, csinálni egy megosztást, s ment is. A media server hasonlóan, Samsung TV-m látja is. Alvó mód is működik. Hátránynak annyit említenék, hogy a router elejére rakták az USB3 csatlakozót, így most mindkét irányból vezet bele kábel, ami elvezetés szempontjából macerásabb, de funkcionálisan nyilván nem gond. Gyári FW van fent, ráadásul valami régebbi (3.0.0.4.380_774), nem tudom újabb hoz-e mondjuk sebességben gyorsulást (egyszer updateltem, de valahogy nagyon megborítottam a WiFi részt s kénytelen voltam visszaállni - de egy adott sw verzió után most úgy tudom erre nincs lehetőség, így annyira nem mertem kipróbálni, kísérletezni most meg nincs annyira kedvem ezzel).

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák