Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz janeszgol #10 üzenetére

    Elhiszem, hogy valakinek van problémája a vibrálással, meg azt is hogy valakinek a beégéssel is. De szerintem ezeknek az embereknek a száma elenyésző azokhoz képest, akik elégedettebbek egy OLED kijelzővel, mint az LCD-vel. Szerintem nagyobb probléma, hogy az LCD nem olvasható jól a napon, vagy olyan fényerő kell hozzá, hogy az aksi 2-szer gyorsabban szottyad. Nekem például ez lenne kizáró tényező. Illetve pont a fényerő, kontraszt, színek, fogyasztás miatt nem vennék olyan csúcskategóriás telefont, amiben LCD kijelző van. Hibás darabok, mindig lesznek mindegyikből, szóval rossz példát mindig lehet találni, de erre ugye ott a garancia, meg a szervíz. A vibrálás meg ugye megint egyén függő, van olyan kollégám, akinek meg az LCD kijelző fehér háttérfényétől van fejfájása, meg szemfáradása. Nyilván van olyan is akinel meg az OLED vibrálása zavaró. De mindig mindenkinek egyszerre nem lehet kedvezni. Előbb utóbb, úgyis visszaszorul az LCD a közép kategóriába, majd az alsóba, végül meg eltűnik...

Új hozzászólás Aktív témák