Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz hallador #13 üzenetére

    Úgy látszik nem volt elég magas az az épület. Sajnálom, hogy túlélte az esést. De legalább nem esett senkire.
    Remélem nem haragudtok meg, ha nem vettem a lelkemre, mert számomra ő egy ismeretlen ember volt, és nekem nem is fog hiányozni. Sirassa meg a családja, és a cége, de ha a 7mrd emberből naponta meghal kb. 300k, és mindenkire írnám, hogy rip, akkor másra nem is lenne igazán lehetőségem, sőt le is maradnék rendesen, mert az percenként 200 rip lenne.
    1-1,5CEO-ként pedig bemelegítés. Én 7 év után adtam be az unalmast vezetőként, de inkább felmondtam, és elvállatam sokkal kisebb beosztást máshol.
    A stressz nem játék, nekem is voltak olyan gondolataim, hogy legszívesebben neki mennék az első fának. De én nem a fát választottam.
    Ezért is fontos, hogy megértsük a "köcsög a főnököm" című számot, mert vezetőnek nem szakember kell, hanem egy pszichopata, akik lelkiismeretfurdolás nélkül beáldoz mindent és mindenkit. Aki a lelkére veszi a cég ügyeit, az ki fog égni, és úgy végzi, mint én, rosszabb esetben, mint Sheng-Chang.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák