Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz MBazsee #6 üzenetére

    Az a lényeg, hogy a gyártó/forgalmazó/kereskedő nem vállal felelősséget az adatokért, akármi is történik.
    Szerinted nem lett volna gyanús a nőnek, ha egy gombproblémával viszi be és azt mondják neki, hogy teljesen elromlott? Nekem nem lett volna gyanus, ha egy gombprobléma miatt kicserélik az egész laptopot, csak örült volna a fejem :)

    Valószínű, ha csórinak elszáll a notija, nekiáll adatmenteni. Ha elszáll a vinyód, először elviszed adatmenteni (sok pénzért), ha fontosak a rajta lévő adatok, és utána viszed gariztatni, nem miután kaptál helyette gariban egy új vinyót állsz neki pattogni, hogy de nekem fontosak voltak a rajta lévő adatok...

    Előtte meg sajnos kevesen teszik... Egyéni szocprobléma, ha 54millió dollár értékű adat lenne a gépemen hidd el, hogy minimum lenne róla vagy 10 másolat :)

    Sztem meg a csóri kapva kapott az alkalmon, hogy a cég elszúrt vmit, és fogást tud rajta találni peres úton (amerikában), és egy kis mediaviszhanggal egy valag lővét le tud róluk akasztani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák