Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz janeszgol #67 üzenetére

    Nekem is volt Samsung telefonom, meg 2006-ban. Akkor meg mas szelek fujtak, az a telefon akkoriban jonak szamitott.

    Talan a TW miatt sokan. Hasznaltam TW-t es nekem sem tetszett. Vannak mas cegek akik szebb feluletet kepesek kesziteni, illetve az Android 5-re meg talan azt is irnam, hogy szep. Egyszeruen elarasztottak a piacot mindenfele atgondolatlan eszkozzel. Amikor pedig a Samsung Store-ban az ottani "Genius" nem ismerte fel a keszuleket az talan annak a jele, hogy tul sok van...

    Reszemrol a fikazas, mert szoktam ezt elismerem, az talan a ceg viselkedese miatt van. Ahogy meglovagoltak bizonyos dolgokat es nem becsultes modon jutottak oda ahol most vannak. Akik inkabb az elfogadott utat valasztottak azok mostansag sokkal lentebb vannak. Aztan az agressziv reklamkampany amit csinaltak, csinalnak, valamint az etikusan megkerdojelezheto dolgok amiket tettek, tesznek. Errol van egy hosszu cikk a gepek lazadasa forumon a "nagy okostelefon haboru" cimmel. Erdemes elolvasni a magyar es ango nyelvu cikket.

    Am elismerem, hogy van par olyan telefonjuk ami szep. Alpha, illetve meg 6-7 evvel ezelottrol is van par szep keszulekuk, illetve baratnomek csaladjanak vettunk egy Galaxy Tab-ot amit tobb mint 1 eve boldogan hasznalnak, aminek en nagyon orulok!

Új hozzászólás Aktív témák