Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz tDr1v3r #106 üzenetére

    Mit jelent szamodra a "fanboy" kifejezes?

    Ha nalad azt jelenti, hogy ha valaki vesz egy termeket egy gyartotol, majd eveken at megelegedessel hasznalja, es a pozitiv tapasztalatai vegett kiprobal egy masik termeket is ugyanattol a gyartotol, amit szinten pozitiv tapasztalatot szerez, es majd ezek miatt a tapasztalatok miatt megvesz tobb termek kategoriat ugyanaootl a gyartotol es kb 10 ev hasznalat utan is ugyanazt az elegedettseget erzi es a tapasztalatait neha megosztja, illetve kijavitja azokat az embereket akik 10 perc MM-ban nyomkodas utan teljesen rossz, teves es hibas dolgokat allitanak ugyanarrol amit mas 1 evtizede hasznal, nos akkor elismerem, fanboy vagyok.

    Am az a durva, hogy ezen logika szerint en akkor Foster's( ausztral sor marka) Ehite Bloomer kenyer, Ralph Lauren, tej (mert mindennap iszom) valamint Lurpak (sozott vaj) es New Balance, valamint Steve Madden fajboy vagyok, mert ezeket a markakat reszesitem elonyben a tobbihez kepest.. Leirhatnam a kedvenc vitamin markamat is:)

    Sot igazabol aludni is szoktam, napi atlag 7.5-8 orat, tehat e logika szerint en alvas fanboy is vagyok:)

    Ugye milyen butasag? En csak a Te logikadat kovettem..

    PS: Ulkesh mar lassan evek ota nem jar ide... Pont ahogy Everman sem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák