Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Zolik #54 üzenetére

    Tök unalmas ez a sztereotipizálás. Pont olyan közegben mozgok, élek, dolgozok, ahol kelendőek a felső kategóriás okostelefonok, tipikus célközönség: Üzletemberek, filmesek, designerek, reklám kreatívok, grafikusok, fotósok, modellek, újságírók meg egy valagnyi hipszter Starbucks töltelék.

    Egyáltalán nem tudom azt mondani, hogy az iPhone domináns. Nagyon sokan használják őket a környezetemben ez tény, de szerintem a felét sem teszi ki, mert nagyon sok nagy képernyős Android csodabogár van (Samsung, Samsung, Samung, néha egy HTC és Nexus, de ezen kívül még Samsung, Samsung, Samsung és ha még nem említettem volna, akkor még Samsung) és meglepősen sok WP-s Nokia is.

    Én ebből nem azt olvasom ki, hogy a yuppie hülyegyerekek kedvence az iPhone. Ezt pedig a piaci adatok is alátámasztják, nézd csak meg (csak a felső kategóriára koncentrálva), hogy mennyi Samsung fogy iPhone mellett.

    Na meg amit sosem fogok érteni: Ha anyuciapuci egy drága Androidos telefont vesz a csemetének, az mitől okosabb döntés, mint egy iPhone? Öcsém... mintha azt mondanátok, hogy aki egy 25 milliós Audit vásárol az egy totál gyökér, hiszen a 20 milliós BMW sokkal sokkal racionálisabb döntés.

Új hozzászólás Aktív témák