Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz gyoref1 #138 üzenetére

    Telekom kártyás csomagot néztem, de mondjuk tényleg pofátlanul drága a 180-hoz képest. Mondjuk még így is nagyon túlárazottnak tartom, persze azért tudván azt hogy Apple és azért minőség.

    Igazából én csak azért "kampányolok" mert sok az elvakult ember (most nem csak a sztereotip iPhone tulaj típusra gondolok), akik nem látják be, hogy az Apple mellett elszaladt a világ és most ők próbálkoznak felzárkózni a többiekhez. Ezért is születnek az ilyen vicces képek amit linkeltem, ami persze valahol nonszensz de valahol meg nagyon is igaz.
    Tisztában vagyok vele hogy az Apple megváltoztatta a világot 2007-ben az iPhone-al. Csak ugye a konkurensek látva a sikert, "vérszemet" kapva hatalmas összegeket költöttek R&D-re és napjainkra egyszerűen lehagyták az "ötletgazdát". Ebben semmi különös nincs, ,mindig megtörténik ha valaki valamivel sikeres lesz, semmi sem tart örökké ugye. Persze ettől még jó a rendszerük, stabil gyors stb. de be kéne látni hogy már egy ideje nem ők diktálnak. Be kéne látni hogy igen későn reagáltak a képernyőméret növekedési versenyre, ami nem egy baromság mint azt sokan hangoztatták régebben, ugyanis a többi gyártó bebizonyította, hogy igen is a piac vevő rá. Egyszerűen későn reagáltak a piaci igények megváltozására.

    Én tényleg elhiszem hogy van olyan ember a földön aki azt mondja, hogy a 4" neki elég és jó, de sokan szerintem csak dacból védik a döntésüket. Sokan ha rászánnák magukat és kipróbálnának egy nagyobb kijelzős telefont (csak ilyen 4.7-5" körül is már), akkor rájönnének hogy az a kis vacak amit korábban használtak nevetséges. Nem mindenki, de biztos sokan. A jót könnyű megszokni, ez talán közhely de jelen helyzetben remekül passzol.
    Szerény véleményem szerint.

    (#144) Oppenheimer: Ez csak egy tulajdonság a sok közül, van akinek fontosabb mint a többi, van akinek nem.
    A leggyorsabb Androidos mobil egyébként a HTC M8 és ugyan nem volt lehetőségem közvetlen összehasonlításra, de szerintem simán hozza az iPhone szintjét, sőt...
    De mindennek megvannak az előnyei/hátrányai, ne menjünk megint bele ebbe a sebesség vitába légy szíves.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák