Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz Speed® #14093 üzenetére

    Hidd el nagyon sokszor nem elég. pl. kb, 1 éve, Foxconn G41 alaplap mindent elkövettem, másik táp, ram kivétel, másik ram, másik VGA, CMOS CLR, elem kivétel 10-20 percre, másik proci, új 2032-es elem stb. Nem adott képet, már elkönyveltem, hogy rossz az alaplap, csak azért vettem ki belőle a 2032-es elemet, mert tiszta új volt. De csak nem hagyott nyugodni a dolog, másnap reggel még tettem egy utolsó próbát, és elsőre gond nélkül elindult. Vagy Asrock VS3 akármi G41-es lap, már féltem bele rakni bármilyen új hardvert, mert néha úgy meghülyült tőle, hogy több óra kínlódás után indult el, vagy még utána sem, és olyankor csak az elem kivétel hosszabb időre segített. Dell T3500 eladtam, eladás előtt csináltam friss teszteket, Aida stabilitás teszt, IntelBurnTest stb, minden hibátlan volt. Megérkezett a vevőhöz postán, bekapcsolás előtt tett bele egy másik videó kártyát. VGA csere után úgy meg hülyült, még a ventilátorok sem pörögtek fel, semmilyen hibakódot nem írt ki, a Dell support oldalán mindenhol azt írták a hibajelenségre, hogy valószínű hibás alaplap, alaplap csere kell. FACE-n, telefonon keresztül kommunikálva, fél nap alatt kipróbáltunk mindent, amikor kifogytunk az ötletekből, már ott tartottunk, hogy vissza postázza az én költségemre, és vissza adom az árát a gépnek, amikor utolsó mentő ötletként az elem kivétel több órára itt is segített, utána elsőre elindult, és még sorolhatnám.

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák