Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz envagyok #15262 üzenetére

    Kuka mellől szedtem össze komplett 775 konfigot sokadjára.
    Gigabyte P35-DS3, 2x1gb geil ultra, gainward 9600Gt, E8200, HKC 550w táp aerocool gépház.
    A lap egyik ramcsatornája döglött csak single megy két slot. Így nem adom el, ment a céghez alkatrésznyilvántartó lekérdezőnek. Nem éri meg postázni sem.
    Őszinte leszek 775-ös cuccokat már csak akkor szedek össze ha valami különleges van bennük G41/G31/945 vagy korai stb lapoknál még a procit sem szedem ki. 35/45 ös chipseteseket esetleg ha nem valami full alap. Volt egy intel brand bonetrail lapom is de a fene se tudja megint hova raktam el.
    Legutóbb s1155-ös konfig volt az elektronikai hulladékok között, még nem indítottam el szerintem pentium vagy i3 lesz a gyári hűtő miatt. Azok mér érnek valamit. De inkább rámentem a c64 és hasonló 80-as évek beli cuccokra. Helyem, időm nincs már a tonnányi 775-re, p4/p3 meg szóba sem jöhet, notikból is core2 de az sem eladható már.
    Hogy on is legyek, gondoltam rá hogy a cégnél lévő E5xxx core2-eseket xeonosítom de nincs sok értelme mivel ezek sincsenek kihasználva. Speckó mérőeszközök mennek rajtuk de azoknak egy atom is elég lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák