Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KamuMazsola

    őstag

    Srácok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van ugye nekem ez a xeonos gépem és szeretnék procit cserélni, de rég volt amikor sok-sok időt tudtam szentelni a gépnek, most kevés az erre fordítható időm, ezert szeretnék valakit megkérni, hogy nézzen bele a biosomba, hogy benne vannak-e a szükséges mikrokódok. Jelenleg egy C0 steppinges E5430- at használok és szeretném cserélni E5450-re, vagy X5460-ra. Ezek egy árban vannak az alin.
    Azt tudom, hogy a lapom egyáltalán nem tuningolható, ezért minél nagyobb órajelű procit szeretnék, azt utána él, míg meg nem hal. Az új proci mellé már meg van rendelve egy 120-as SSD, meg van benne 2x2 GB jobbfajta 800-as ram. Hűtés is megoldott, jelenleg is egy bazi nagy ekl hűtő van rajta.
    A lap típusa: MSI G41TM-E43 (MS-7592)
    Jelenlegi bios aida szerint: AMI V4.6
    Rendszer BIOS dátuma 03/16/11

    Tehát tisztelt topiklakók! Mindenkitől szívesen fogadok tanácsot. Melyik proci jó a lapba? E0, vagy C0 steppingest vegyek? Valaki vállalja-e, hogy belenéz a bios fájlomba, hogy benne vannak-e amik szükségesek, illetve ha kell beleteszi-e? (Afájlt átküldöm pl emailben.)
    Köszi!

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák