Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz buvartacsko #42 üzenetére

    A helyzet az, hogy sajnos még mindig rengeteg a hülye a világban, de ilyen mértékben még nem nyíltak ki a szemek, mint manapság. Rengetegen kezdenek átlátni a szitán és nem beállnak a sorba! Jó ez!:) Minden a pénzről szól, ezért nem az ünnep a hibás, hanem a buta emberek!:) December hónapban nem mentem be tudatosan egy plázába sem, iszonyat, hogy mennyi elmebeteg volt ott, a parkolók tele, a buszoktól tömegek ROHANTAK!:) Ezeknek a fele felvette a hitelt, hogy jövő karácsonyig törleszthessen!:)))

    Mint írtam, egyre több a kivétel, senki ne vegye magára, aki mégis, az így járt!:)

    Ja, még annyit hozzá, hogy a családban mi is szoktunk ajándékokat venni egymásnak, de már a gyerekek is felfogták, hogy ajándékot Januárban kapnak és mindenki. Ugyanazt, amit Decemberben akart, utána féláron meg lehet venni. Nem vagyunk csórók, de én nem fizetek azért többet, mert Jézus szülinapja van!

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák