Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Lirion #240 üzenetére

    Egyeni preferencia alapjan miert ne lehetne? Az itteni velemenyek nagyon sarkosak tobbnyire, foleg, hogy altalaban a cel az, hogy bebizonyitsak, az iPhone vacak... Szemely szerint egy HTC One S-sel kezdtem az erintokepernyos okostelefon palyafutasom, szerettem is azt a telot, de az operacios rendszer folyamatosan olyan gondokat okozott, amivel en mar nem kivanok kinlodni. Aztan lett az 5S es maradok is ezen a platformon, az akkumulator idejet leszamitva nem volt gondom, de a Plus remelhetoleg ezt is megoldja. Gyors, megbizhato, vegzi a dolgat es nem kell izgulnom azon sem, hogy vajon megkapja-e a kovetkezo frissitest. Sem idom, sem energiam nincs vegigprobalgatni a kulonbozo gyartok kulonbozo telefonjait, par perces kiprobalasok erejeig persze volt a kezemben S6, G4 is, de egyaltalan nem meggyozo egyik sem, a Samsung androidjatol amugy is felall a hatamon a szor. Na meg az sem elhanyagolhato, hogy ket ev alatt berendezkedtem kenyelmesen IOS-re es semmi sem indokolja, hogy magamnak okozzak fejfajast az androidra valo visszaallassal. Aztan pl. ott van egy szamomra abszolut nem elhanyagolhato teny, hogy peldaul az autom egyedul iPhone-nal kompatibilis alapbol, minden mashoz kiegeszitok kellenenek es egyeb kinlodassal jarna. Oszinten szolva attol meg nem igazan erzem rosszul magam, hogy nem jelent gondot kifizetni az arat, bar tudom ez nagyon kenyes kerdes magyarok kozott, szeretunk a masik zsebeben turkalni.

    Szoval nekem igenis az iPhone a legjobb telefon, a sajat preferenciaim alapjan es ha ezert valaki 1.0-asnak meg isheep-nek titulal, az csak az o korlatoltsagat mutatja...

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák