Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    Nos, hogy hogy, hogy nem engem beijesztettek. Eddig így nem bővítettem RAM-ot - mindig akkor ütött be a krach, amikor kezdett elfogadható ár kialakulni, így nem cserélek már 4 éve videó kártyát, mert annyit pluszt nem tudna adni, mint amennyit elkérnek érte mostanság.
    Tehát most az első legyintésre berendeltem 2 x 4 TB hdd-t még mielőtt szimatot fognak a kereskedők.
    Lehet, hogy árnyék boksz, de igazából enni annyit nem kér és még a büdzsébe belefért. Az ssd még mindig drága tárolásra, főleg ekkora méretben. De hogy most egy darabig felfele fog gyűrűzni az adattárolók ára, arra mérget veszek. Elég egy olyan hír, mint ez a napokban és vannak olyanok akik megpróbálják feltölteni a készleteket, mint pl én. Még, ha pont nem fog generálni semmit.

    Ez meg SSD-ből tényleg egy szörnyeteg :)) , még HDD-ből is a megfizethetetlen kategória - otthonra. Persze kinek mi. (Ja azokat a szakikat vagy éppen webshopokat én is kerülöm, ahol nem írnak árat, hívd őket meg kérj "egyedi" árajánlatot, stb :U Nekik sok szerencsét kívánok, és jónapot! :K )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák