Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz DemonDani #38 üzenetére

    Azért van különbség felbontások közt, ez itt a különösen értelmetlen példány. Továbbra sem tartom valószerű ötletnek, ez ugyanis a rég elavult 4:3 képarány (1024x768 négyszerese ugye), ami pont filmnézésre és netezésre nem alkalmas már (sajnálom Apple fanatikusok). 16:10 vs. 16:9 a jó, de a régi CRT-k által használt képarány..., ma már az Apple (és pár nagyon kínai cucc) kivételével mindenki 5:3, 16:9 vagy 16:10 arányban gondolkodik a komolyabb eszközeiknél, még a Motorola is a Xoom-mal (1280x800 - 16:10) és a komolyabb androidos telefonjai többségével (854x480 és 960x540 - 16:9). 4:3-at rendre csak az "olcsó" eszközökbe pakolnak.
    Szóval szerintem valaki csak a hasára csapott és az iPad 2-t vette alapul. Ha nem, akkor tévedtem, de akkor hibát követ el a Motorola, a Xoom se lett túl sikeres, a Xoom 2 pedig mint egy (árban is) iPad 2 klón főleg nem lesz az.
    És tartom, hogy nincs értelme ekkora felbontásnak, én 17"-on is elvagyok 1440x900-zal, semmilyen hátrány nem éri az embert, ha nem egetverően nagy a DPI, pont olyan használatnál válik igazán értelmetlenné a túl nagy felbontás, amire ezeket az eszközöket szánják.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák