Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    válasz #65510400 #49 üzenetére

    "Mert az elégedettek 99%-a soha nem írja le, hogy az, míg az idióták 99%-a leírja az okoskodását."

    Ez abszolút így van, ahogy mi, fórumozók is az olvasóbázis elenyésző részét képezzük. Volt is erről egy anyag pár hete, azt hiszem, Bog írta.

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz #65510400 #49 üzenetére

    +1 (nem félreérteni :DDD )

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

  • janeszgol

    félisten

    válasz #65510400 #93 üzenetére

    Kicsit sokat gondoltál bele. És a VW innen is kezdte? Ahol most tart?

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Auratech

    őstag

    válasz #65510400 #81 üzenetére

    “2017 mobilos szemmel”. Ebben nem érzem offnak, amit írtam.
    Amikor ősztől kezdve körbejártam a boltokat, netet, szolgáltatóm üzleti ajánlatait, készülékért, szembesültem avval, hogy az extremben 56e-ért vett b20-as redminote3 pro-hoz hasonló ár-értékű- teljesítményű telót neves gyártótól nem tudok venni. Arról meg lecsúsztam az októberi kiárusításakor. A RN4 meg visszalpés lett volna.
    A telefonia buseness kategóriáihoz semmi közöm. Se importőr, se viszonteladó, se szerviztechnikus nem vagyok. Nem is érdekel. A konkrét termék mindennapi szolgáltatásai a számomra lényegesek.
    Egyszerű felhasználó lennék, akiben semmiféle márkaelkötelezettség telefon tekintetében nincs.
    A józan megfontolás és közvetlen tapasztalat eddig működni látszik mindennapjaimban. Van almás kütyüm, de noname telóm is, van pár beyer DT 7/8/9xx fülesem, Senheiser, Bose füldugaszom, de nagy elégedettséggel használom a Lidl-ben talált 2600 forintos Silvercrest fülest is, ami árához mérten igazán remek hangú és nem rontja el a hallásom szakmailag szükséges túlérzékenységét.
    A nagy multicégek pénzügyi sikerességéről gyakan kiderül, hogy a valódi profit komoly hányadát csóri államoknak eladott fegyverekből (Hyundai, Samsung, Intel,) nehézipari termékekből... termeli ki. Senki se szent. Nem is várom el, hogy jófej legyen egy nagyvállalat, akár hogy emberközpontú is a piárja..
    Az elektronikai termékek, telekommunikáció fejlődését mindig is futurista szemlelettel kisértem, kábé a 70-es évek közepétől, mikor már rádiót “szereltem” (szét) a mamámnál. Alig vártam, hogy a scifikben hétköznapinak megszokott innovációk, technológiák megjelenjenek a kezem ügyében..
    Mobiltelóm szinte a kezdetek kezdetétől (1990 decembere) volt. Szerintem kéttucat, meg a családtagoké másik háromtucat féle..eddig.
    Emiatt lehet hamisan éreztem magam feljogosítva, hogy számodra inadekvát, pongyola kategóriák mentén beleszóljak általam nem érzékelt szakmaiságba. Bocsánat!
    Mivel a cikkben szó esett a Maze Alpha telóról, úgy gondoltam, hogy az én friss benyomásom egy tökhasonló (keret nelküli mtk-s kinai.. ) készülékről nem off és nem gáz egyáltalán emliteni a “nagyok” mellett.
    A választásom magyarázata pedig természetesen magamra nézve ítélet is. Tudok mellette érvelni, azt gondoltam.

    Auratech Field Recording

  • Auratech

    őstag

    válasz #65510400 #105 üzenetére

    Buék!
    Dehogy! Sosem tennék olyan becsmérlő hangsúlyú, tiszteletlen kijelentéseket, amikkel te oly könnyedén szapulsz engem. De nem baj, értem, miért l
    Olyan, mintha el se olvastad volna, amit írok, csak azt, amire ráugorhattál..
    Több helyen említettem, hogy a Samu csúcstermékei nem drágák. Ami drága, az a kinaival azonos, vagy gyengébb hw, “dupla” áron, a jól csengő név miatt.
    Amikor valakim az iPhone 7 plusz csodáját vette, próbáltam rábeszélni, hogy tudna jobbat egy százassal olcsóbban, Samu7s edge-t. Pont azért nem vettem eddig iPhone telót, mert túlárazottnak tartottam a külleme és a gyatra akkuja miatt.
    Az iPad esetén a használati értéke a döntő. A blogbejegyzésemben leírtam, hogy miért döntöttem anno iPad 4 mellett. Zenei téren az ios oprendszer toronymagasan jobb más mobil platformoknál.
    Az iPadon desktop rendszereken tízszeres áron elérhető hangprogikat, plugineket használok. Auria, Fabfilter ProQ2... VirsynPro reverb... Hang, effekt bejatszáshoz, kamera, keverőpult távvezérléshez. Más platformon nincs ilyesmi. Főként ilyen olcsón

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák