Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz S e t h #13 üzenetére

    Szerintem ott hibáztak a gyártók, hogy kb egy mindent tudó telefont akartak óra méretben. Én, mint aktív kütyübuzi, természetesen egyből rákattantam a témára és be is szippantott. Onnan indultam, hogy sony smartwatch, ami bizony nagyon geek volt. Aztán a samsung gear 2 már kicsit komolyabb, de továbbra sem óra, mint kütyü. A gear S2- S3 Frontier már teljesen vállalható volt, mint óra forma. És itt kezdett el zavarni, hogy a több a kevesebb. Amoled, szép, fényes, de kijelző, napfényben korlátolt. Kijelző, de korlátolt válaszlehetőség, így még mindig elő kell venni a telefont, ha korrekt választ szeretne az ember írni. Aztán elkezdtem visszavenni a "funkciókból" és arra használni, amire tényleg érdemes. Kényes helyzetben, amikor a mobil nem opció (pl. orvos- beteg konzultácio, zajos környezet, mint egy helikopter rotor zúgás) értesítést kapni. Semmi több. Erre a Pebble (time round) tűnt nekem a legjobb opciónak. A transzreflektív LCD szerintem követendő példa kéne, hogy legyen ebben a kategóriában.
    Aztán végül a Pebble mellé beszereztem egy Fossil Q Hybrid órát. Fél év egy akku, diszkrét értesítés. Mechanikus óra, rezgőmotor, semmi kijelző. Azt kell mondjam, nagyon jó!

    És, hogy ON is legyek: KÖSZÖNJÜK aszerkesztőség egész éves munkáját!

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák