Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz Móci #19 üzenetére

    Én pont ebben a dilemmában voltam amikor a 6S-emet cseréltem, és vettem egy S9-et decemberben. 100 ezerrel olcsóbb volt előfizuval mint az X, pedig az S9 6 hónappal később jelent meg, de még az i8 is 30 ezerrel volt drágább. Vállalhatatlan volt számomra.

    Az S9 viszont jól teszi a dolgát és nagyon szeretem. A rendszert is hamar megszoktam, a samu rendszere volt számomra az egyik legletisztultabb ezért nem érzek gondot a váltásnál. Persze ősszel megnézem az iPhone-okat, hátha vissza tudnak téríteni valamivel.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz FIREBLADE78 #60 üzenetére

    Én naponta 6-8 órákat telefonálok az iPhone-on, kimondottan csak munkára van. Én pl.: tudnám élvezni a gyorstöltést, hozzám hasonlóan sokan nem megyünk sokra, ha éjszakára felrakjuk és csá. Akinek annyira munkaeszköz mint nekem, azoknak napközben gyorsan kellene töltés, akár két megbeszélés között 20-30 perc, de persze megértem, ha ebbe nem gondoltál bele, meg nyilván a saját életed szemszögéből a legkönnyebb állást foglalni.

    Ja és egy vásárláskor nem a töltő befolyásol. De az már befolyásoló tud lenni, ha egymás mellé állítod, hogy itt mit kapsz 400 ezerért, és a másik oldalon mit kapsz 310-ért.

    Azt is elfogadom, ha valakinek belefér a 400 ezren felül kicsengetni még 100 ezret tartozékokra, ez az ő dolga. Azt is elfogadom, ha téged nem zavar a gyári silány minőségű tartozék. Azt is elfogadom, ha téged nem zavar, hogy az összes konkurencia régebb óta kínálja ezt, viszont engedd meg, hogy a többieket ez zavarja.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák