Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asadasad22

    őstag

    válasz sztyui2 #17 üzenetére

    Tudom ez nem ide illik, de microusb lesz a szabvány? :F
    Nem értem ennek a logikáját... A miniusb már abszolút elterjedt, ilyet használ gyakorlatilag szinte minden fényképezőgép, mp3lejátszó, regeteg dolog. Erre kitalálják, hogy microusb legyen inkább? Felfoghatatlan számomra, hogy mi értelme ennek, amikor a miniusb már ennyire el van terjedve. Kinek túl nagy a miniusb? Ne vicceljünk már. Ez olyan, mint a 2,5mm-es jack a fülesekhez. Nevetséges dolog, mintha arra találták volna ki, hogy inkompatibilis legyen. Hova túl nagy a 3,5mm-es? Tényleg nem nagyon fogom fel.
    A témához meg: Ez így valóban túl drága móka, viszont a 8 gigás is ilyen áron indult egy éve. Egyelőre csak újgazdagok szórakozása lesz, majd ha elérhető árban lesz, talán még be is tuházok egyre. De lehet, hogy kivárom a 32 gigásat, állítólag az lesz a legnagyobb ms pro duo :)

  • mrlujoak

    veterán

    válasz sztyui2 #23 üzenetére

    Üdv!
    Sajnos csak tapiztam ilyet egy darabig, de pofás kis darab, csak ajánlani tudom.
    A képek felbontása, azok minősége határozza meg a méretét. Természetesen egy-egy kirándulás, vadnézés, netán városnézéshez elegendő kell hogy legyen az 1-2 GB tárhely, de mondjuk egy egész nyaraláshoz, annak képeihez és nem utolsósorban videóihoz bizony elfér az a 16-os kari a csomagban...
    De természetesen felhasználó válogatja.
    Én most egy W90 vagy egy W200-zal szemezek, nekem jobban bejön a kicsi kompakt lapos forma...

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák