Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Dany007 #47 üzenetére

    "Én a 2007-es keynotera valami véletlen folytán bukkantam. Asszem pont akkor akartam telefont venni és mondom vennék valami jobbat. De amikor megláttam akkor mondtam, hogy ez kell nekem. "

    Én pedig a 2007-es keynote-ot tűkön ülve vártam, 2 éve szállingóztak már a pletykák az apple okostelefonról netszerte, így én is akkorra időzítettem az új telefont megvételét, de amikor megláttam, azt mondtam, hogy ez nekem nem kell :)

    "De ha nem is abban, egymásik iPhone-os topikban biztos, hogy már 2007 végén, 2008 elején leírtam, hogy 2 éven belül az összes telefon érintős lesz."

    Én meg már 2005 végén, 2006 elején leírtam, hogy 4 éven belül minden telefon érintős lesz :) Az iPhone előtt két évvel és az első érintős telefon, az LG Prada előtt egy évvel :) Ugyanis annyira egyértelmű volt az irányvonal, csak idő kérdése volt a dolog. Apropó, nem értem, hogy az LG miért nem perelte be az apple-t a nyilvánvaló design másolás miatt. Persze nem volt elég tőkéjük jogászokra. Ami meg az appokat illeti, az iPhone előtt 6-7 évvel is futottak appok az okostelefonokon. Csak nem ilyen zárt, app store szerű rendszerben működtek az ökoszisztémák.

    " emlékszek rá akkoriban mindenki fikázta. De akárkinek megmutattam csak ájuldozott meg wowozott (nem a játék)."

    Én látatlanban wowoztam, de amikor megmutatták, fikáztam :)

    "A ~ 170dpi-s 3,5 colos kijelzőjét akkoriban egyik telefon se tudta még megközelíteni se."

    Heh? 480*800 volt az első iPhone-ok megjelenése után nem sokkal az általános felbontás WinMo-kon. Azelőtt pedig sokáig 320*240. Valóban, milyen óriási lépés volt innen a 480*320!
    2007-2010 vége között pedig felbontás szempontjából sokáig (a retina display bemutatkozásáig) sereghajtók voltak a szifonok.

Új hozzászólás Aktív témák