Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Analyzer

    csendes tag

    macbook pro-m van, szeretem. szeretem az iphone fem-uveg eleganciajat, szeretem a minoseget anyagban, szoftverben, alkalmazasokban. mindezek ellenere most adtam tul a 4s-emen, mert egyszeruen agyamra ment az itunes-fuggosege. ez van, annyifelek vagyunk: kit ez zavar, kit az. ettol meg nem fogom szidni, mert remek szerkentyu, de elfogult sem vagyok azt hiszem, amit talan az is bizonyit, hogy lecsereltem muanyag, nem elegans androidos gepre. szerintem nagyon hasznos, hogy a ket legelterjettebb op.rendszer fej-fej mellett halad, egymast inspiralva. ezzel csak mi, vasarlok jarunk jol, azon meg szerintem nem kene senkinek kiakadni, hogy egyesek iszonyatos hisztit-fikazast tudnak levagni a masik taborral szemben. emberek vagyunk az osszes hulyesegunkkel egyutt.....
    a 150 milliard viszont akarhogy is nezzuk, nagyon szep teljesitmeny. gratulalok erte az apple-nek, annak ellenere, hogy igen sokszor nyitogatjak a bicskat a zsebemben azzal, amit "uzletpolitikakent" muvelnek, meglehetosen gyakran. de hat mindenki tudja, hogy a gazdasagi haboruk pont olyan brutalisak, mint az igaziak, csak talan annyi ver nem folyik... szerencsere. szep estet mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák