Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Rinocerosz #47 üzenetére

    "Ahogy a tesztekben láttam az s10 exynos és a s10 snapi között 1 óra üzemidő különbség van a snapi javára." <-:Y, ez sokmindent megmagyaráz a "jól teljesítő" kínaitelefon témában :((( Snapis csamcsung terméket meg Európában nem kapsz :(((

    Nagyon ritkán cserélem a telefonomat, mindíg alaposan körüljárom a szitut vétel előtt, ami eddig volt droid fronton s2 (akkoriban a hüjevej még kamu iphone-okat gyártott 100$-ért), utána s7edge - ami olyan üzemidőt virított, amit sok 5Ah-s akksijú telefonszörny is megsüvegelhet/a korabeli szifonnal pedig felmosta a padlót Magyarósi Csaba szerint is, hiába volt exynos.

    A törés után kezdtem nézelődni, de az s7 utáni modellek visszaestek üzemidőben, ami elég csúnya dolog...

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Rinocerosz #47 üzenetére

    Nálam azért pár S kimaradt... ~2évente cserélek telefont.

    Exynosok kb úgy vannak belőve, hogy hozza snapi teljesítményét. Csak ehez +10-20%nyi fogyasztás társul. Meg ugye ott a lassú wake on, mikrolag. Ilyen egy 845nél nincs. Nagyon bejön rengeteg év samsung után.
    Érdekesek a linkelt cikkek, ha jobban bele akarsz ugrani a témába.
    Aksinál van mégegy szempont amit a cikk nem érint az pedig, hogy game/power app fejlesztők max adrenosnapira optimalizálnak. Ez nagyon sokat számít.

    UI örülök tetszik én S10et kihagytam és mivel S11 exynosa is egy gennel le van/lesz maradva cortex vonalon sztem az is kimarad. 99%, hogy a -15% teljesítmény megint +15% áramfelvétellel lesz kiküszöbölve.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák