Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz D1Rect #821 üzenetére

    Mate 30 pro néhol jobb néhol rosszabb mint S10+... de nálam google ökoszisztéma annyira must have, hogy számításba se jön. 990elötti huaweik kamera miatt kiestek. Videoban csúnyán elhasalnak. Igazából Mate 30 pro sincs a toppon... márpedig gyerek miatt video fontos.

    Jó lenne tudni OP8 specifikációit de meglepne überelné Mi 10et. Árban is kb uott lesz. Akkor nekem inkább Mi10. MIUI+NOVA bevált.

    Néztem videot poco üvegcseréről. Aliról 6$ az alaktrészköltség... csak el ne szurjam a cserét. :DDD Aztán remélem beesik Ultra ára... vagy 11PRO az nagyon baba kamerában és méretben is. Csak ios. Esetleg mi 10.

    Nah átgondolom aztán hétfőre kitalálom.

    @EclipseGT: Nekem végig S szériám volt. S1,S3,S4,S7,S9... észre se vettem a mikrolagokat, wake on lagot.... aztán átmenetinek telónak vettem egy pocot S845el. Azóta a korábbi semmi bajom se volt vele S7/S9 lagol, de még a semmi sincs rajta S10+is. De a 845+4000mah aksi is istencsászár. 5-6h SOT után nem elköszön a telo du hanem van még benne 30%...

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák