Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz CHaooSS #238 üzenetére

    Nem kell cheatelni. Ha valaki mászkál körülöttem 1-2 méter távolságban, meghallom! Egy jó fejhallgató kell. Sőt ha kiszednek és nézem a csapattárs játékát ott is mndig hallom hogy hozzá képest hol az ellenfél de nincs elég időm szólni neki. Csodálkozom is hogy mások hogy nem hallják ki.
    Nekem egy akg k550 fejesem van.

    Pl a videomban amit alább linketem, az első, abban amikor berobbantom az ablakot és kapásból fejest adok, ott hallottam hogy a sarokban motoszkál, ezért jött össze.

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • sagem

    addikt

    válasz CHaooSS #238 üzenetére

    Botrányosan fapados a ranked/online rendszere ennek a játéknak, ez nem AAA szint, legalábbis szerintem. A csítereket csak akkor bannolják, ha felderíti őket a rendszer, az meg se itt, se más játékban nem szerepel valami fényesen, jó, ha 10-ből egy fennakad. A többi játékban lehet legalább jelenteni a csíter gyanús egyéneket, itt még ez sincs..illetve baromira körülményesen, support ticketet nyitva lehet jelenteni..aztán majd lesz valami. Én ma írtam egyet, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. A srác egymaga megnyerte a meccset, úgy, hogy ők csak négyen voltak, s ő 23 ölést hozott össze, a csapata többi tagja max egyet-egyet..Gyakorlatilag sec perc alatt lerendezte a köröket, úgy hogy ide oda rohangált és leszedett mindenkit egy egy lövéssel..

    Persze csak silver volt, és a K/d átlaga 1-es, szóval pláne hihetetlen volt ez a teljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák