Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    válasz HartgeH3-2.8 #7718 üzenetére

    Korábbi hozzászólásodban a második kérdésedre a válasz:
    IGEN, tudom, meddig tart elkészíteni, kézzel gépelve egy komplett HTML oldalt! Ez az idő jócskán lerövidül, ha van segéd programod.
    Az oldal egy sima HTML, tehát nincs agyon bonyolítva :D
    Ebből adódóan, pár szám átírása nem tart napokig!! Tudom, mert Én is tanultam WEB programozást, igaz csak alap fokon HTML, DHTML CSS.. stb.
    Ráadásul ha van jogod, pár betű, vagy szám átírásához még le sem kell töltened, böngészőn keresztül simán megoldható, kb annyi idő alatt, mint amennyi alatt ide posztolsz :D Ha le kell tölteni, az más, az picit tovább tart. (Az idő nagy része a le-fel töltés)

    Arra, amit subaru jelez neked, arra nem tudok respektálni, nem láttam, mit írt:D
    Arra viszont igen, amit itt leírtál...
    Jó ideje olvasgatom, nézegetem a hsz-ed, és egyfolytában azon gondolkodok, mit is írjak..?

    Súlyos tévedések...
    Akkor, ha már felvetetted, elkezdem taglalni, mert nekem nagyon kusza:
    Ugyebár, volt az első 2 futam, amiből jelenleg is származik 2 TC2-es autó pontja. Arra azt mondtad, akkor, hogy külön lesz választva, a Bajnokságba a TC2-es nem szólhat bele. Ott van nekik a Yokohama, meg a TC2 bajnokság. Eddig stimmt? Ennek ellenére ott van a bajnokságban egy üres TC2-es autó,ami aktív TC1-es pilótákat előz meg(ill. előzött)?? Egy másik nem üres ugyan, de továbbra is rendelkezik nem neki járó pontokkal.
    Vagy, az erőviszonyok kiegyenlítése után sutba dobtad az egészet? Mert akkor megint nem kóser valami, ugyanis olyan TC2-es autók mentek az első 2 futamon, amik messze nem TC2-esek!! Az erőviszonyok nem voltak kiegyenlítettek, ennek függvényében a pontozás azóta sem volt kompenzálva!

    Tehát jogos a felvetés:
    vajon igazságos-e kiosztani Bajnoki pontokat olyan TC2-nek, ami tulajdonképpen TC1 verő is lehetne,akár még bajnok autó is! Mindamellet, hogy ugye mennek a TC2 bajnoki címért, ott van nekik még a Yokohama, de emellett még a Bajnoki pontokat is elveszik? TC1-nek meg marad a bajnokság....Amiből jogtalanul elcsippentenek, mert nem tartom jogosnak...
    És nem csak rólam van szó, nem Én vagyok az egyetlen, akit megelőz(tek)!

    Nem tudom, elég érthető-e a dilemmám??
    Mert Én ezt nagyon nem értem ám... :F

    [ Szerkesztve ]

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák