Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Official: Citroën Racing will be taking part in the entire 2014 FIA WTCC season. This will be a new challenge for Sébastien Loeb, who will be driving one of the cars entered in the championship. ;]

    Zahi Lehetséges ugyan azt a Ladát használják a modban amit már korábban próbáltunk. Én mertem remélni módosítottak rajta. Érkezett amúgy update ehhez a modhoz ahogy néztem facebook oldalon. Te tartod velük a kapcsolatot. Miket változtattak?

    b-type Igen csodálkoztam is, hogy egy lány indulna nálunk. Meg is kérdeztem tőle, te lány vagy? ;]
    Komolyra fordítva indulhatsz igen. Szerintem lesz autó. Még lusta disznó voltam összesíteni bevallom férfiasan.
    Race 07, WTCC'10, STCC2 kell alapjáraton. Aztán egy festés csomag (negro fentebb linkelte)

    Nekem ilyen formában van meg:
    Alap csomag: [link]
    Update: [link]

    Ezeket értelemszerűen a Dokumentumok / Simbin / Race 07 / Custom Skin mappába kell ha látni akarod az új festésű autókat.
    Ezen felül még szükség van egy 2013 modra is amit úgy látom azóta töröltek a készítők az oldalról. Én legalábbis nem találom azt a bizonyos linket. Külön feltöltöttem: [link]
    Ebből a Ladákat és Civic autókat használjuk jelenleg, de már lehet nem sokáig :)
    Egy meg nem nevezett forrás szerint van már Lada Granta ;] Lehet hogy kacsa..

    *********
    Ha nincs jobb Porto akkor az a Porto marad ami van, én nem tudok gyártani :)

    *********

    Straw A Totalcar Track Day már ki van publikálva!

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák