Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigilante

    őstag

    válasz Synthwave #2105 üzenetére

    Az instagib szépsége az, hogy ott a pure skill számít, semmi más. Persze DM-be be lehet gubbasztani egy dobbantó alá, és szedni a frag-eket, amikor a szerencsétlen kapálózik a magasba, de megfigyeltem egyes emberek már pár dobbantónál valahogy megtudják csinálni azt is, hogy amint eléri a felső szintet, valahogy megtud állni a peremén, nem pedig tovább repülni, és ott a levegőbe egy pillanatra megállni. Akkor szoktak egyszerre ketten, hárman kilőni.

    Nekem kemény 200 óra sima TDM alatt már azért a QC-be szépen berögzültek, hogy hol épp milyen fegyverekkel lehet érvényesülni. Fejből vágtam, hogy melyik helyen milyen gyorsan respawnol a páncél/élet, illetve a fegyó. Szal félre értés ne essék, azért tudok én sima TDM-be is érvényesülni, taktikát alkalmazni, de nem az az igazi asztalom. Ahogy anno 2000-2004-ig is inkább instagib rail szervereken nyomultam már inkább Q3 Arena-ba. 1300 óra Crysis 3 multi után jöttem át ide, így most első körben az instagib-el akarom, egy minimum 50%-os aim-re felhozni magamat átlagba a rail-el. (Most tartok 44%-nál). Utána jöhet vissza a TDM. Lehet meg is szabadulok az 1080 Ti-omtól, amíg még ilyen geci drága, mert egyszerűen fölösleges, erre a QC-ra, főleg ha mellette a frissen kijött AAA gamekkel csak elvétve tolom. :K

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Új hozzászólás Aktív témák