Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz Atilla001 #1941 üzenetére

    Nézd én nem bátoritani, vagy lebeszélni akarlak, őszintén szólva én is még csak kivárok, hogy lesz e valami értelmes idővel ebből a játékból, vagy sem. De az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy a jelenlegi windowsom létezhetetlenül szét van telepitve és az a meglepő, hogy egyáltalán még megy. Ha nekem ilyen körülmények között "fut" a QC akkor meggyőződésem, hogy nálad is kellene. Persze a "fut" nem biztos hogy a legmegfelelőbb szó rá... Nem elképzelhető, hogy valami keretrendszer, driver, vagy api hiányzik vagy nem megfelelő verziójú a gépeden? Láttam már fura dolgokat. Egyszer volt olyan játék is, ami addig nem indult, pontosabban ugyanigy kilépett töltés közben, ameddig valamit le nem tiltottam a hangkártya beállitásoknál windowsban a "rejtett eszközöknél". Olyat is láttam, hogy a steam workshop itemek mappáját teljesen ki kellett üriteni, mert egy másik játék állandóan "kifagyott" amint elindult. Vagyis az univerzális kozmikus bránernek egyetemesen szalad mindenki szájjal izomból. Most te, holnap én, holnap után a vizigödény, ki mikor és mivel. Ha nem olvastam volna egy bejegyzésben véletlenül, hogy a cortex gyilkolja a QC-t, még most is találgatnám és anyáznék, hogy miért nem dugja fel adam pyle és tim willits az egészet oda ahová soha nem süt be a nap. Azt sem árt figyelembe venni, hogy még "béta" state. Meggyőződésem, hogy csak nevében béta, igazából alfa... ilyen tempó mellett azon is csodálkoznék, ha a következő quakeconra tényleg elkészülne (ahogy rebesgetik) Arról pedig álmodni sem mernék, hogy valaha is fog értékelhető sebességgel futni nem-high end gépeken, meg arról sem, hogy később lehetne majd cfgzni.

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák