Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tool

    tag

    Megvettem a steam-en, először elég furcsa volt, most már jobban tetszik, hogy kezdek ráérezni, de semmivel sem jobb, mint a Quake live. Sajnos azt tudatosan építették le, először úgy, hogy áttették a steamre és elveszett minden addigi statisztikád, ráadásul megszűntek a kategóriabesorolások, ezzel sok ember kedvét elvették a játéktól. Akárhányszor felmentem mostanában mindig beleakadtam hardcore játékosokba, akik bucira vertek, így nem egy nagy élmény. Visszatérve a QC-ra, az eltérő tulajdonságú karakterek jó ötlet, ez egyértelmű +. Szóval jó játék, de egyenlőre inkább úgy értve, hogy jó sokat kell várni egy meccs betöltésére, jó kevés pálya van jelenleg, jó kevés beállítási lehetőség, jó kevés statisztikát, meccseredményt lehet visszanézni. Valamint jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy lehetne a piros körvonalat az ellenfelek körül kikapcsolni, valamint jelenet-e ez valamit. Annyiban most szerintem, jobb a helyzet, hogy úgy veszem észre most nem oszt reménytelenül erős ellenfeleket mellém, talán valami kategorizálás megy a háttérben.

Új hozzászólás Aktív témák