Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirKero

    őstag

    Üdv.
    Ma megvettem a Lidl-ben hirdetett pulzusmérős karórát. Az első meglepetés akkor ért amikor kibontás után ( origináltnak tűnt ) kipróbáltam. Az óra megy rendesen a beállítás sem bonyolult de a pulzust sehogy sem akarta mutatni. Azt hittem én vagyok a béna és végső elkeseredésemben megmértem a gomb elem feszültségét. 0,02V volt :Y :C Tettem bele egy másikat azzal egyből működött.
    "Szárazon" nem is volt vele gond de este kocogtam egy kicsit és most nem tudom,hogy én nem használom megfelelően vagy sz@r az egész és holnap vissza viszem. Az első 800-100 méteren működött rendesen mutatta is a pulzust ahogy kell. Be is jelzett 180-nál rendesen. De utána gondolt egyet és nem akart 120 fölé menni. Mondom az hogy lehet,hogy az előbb még 220 is volt most meg a második kilométernél meg nem megy 120 fölé. Aztán gondolt egyet és hirtelen 220 lett. Ez a 120 kocogás közben már csak azért is hihetetlen mert nyugalmi helyzetben is 80-95 között van a pulzusom. Utána már végig ezt csinálta. Próbáltam állítgatni a mellpánt helyzetét de semmi sem változott tőle. Benedvesítettem a bőröm mielőtt felvettem. Valamit nem jól csinálok vagy ez ilyen és akkor vissza viszem.
    Bocs ha kicsit hosszúra sikeredett.

    Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Új hozzászólás Aktív témák