Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz fahrii #986 üzenetére

    Szia!

    Pont most vagyok beszerzés alatt (Vita), PS+-om már régebb óta van, mert van itthon PS3 is.

    PSN+ esetén a játékokat véglegesen megkapom vagy a tagságom idejére?

    Is-is. A z előfizetésed alatt letöltheted az éppen aktuális játékokat, illetve a közben érkezőket. Azok a játékok onnantól "hozzácsapódnak" az accountodhoz, bármikor letöltheted őket, amikor szeretnéd, DE használni csak akkor fogod tudni őket, ha van előfizetésed. Tehát örökre megkapod, de használni csak akkor tudod, ha épp elő vagy fizetve.

    UK vagy US reget érdemes csinálni?

    Ez egyéni döntés kérdése, érdekes megnézni, hogy hol mi van. Ha vásárolni is fogsz, akkor érdekes lehet, hogy az US store néha 8-10%-al olcsóbbra jön ki. Ugyanakkor az UK-s feltöltő beszerzése esetleg egyszerűbb lehet, illetve ez általában jobban igazodik a magyar-hoz, általában ugyan azok a játékok. Tehát mondjuk a magyar Store-os haverjaid általában ugyan azt kapják. Én UK-s vagyok, 1-2 esettől eltekintve nem bántam meg. Ha ma regelnék, ugyan ide regelnék.

    Hanyas memkari passzolna a géphez, 16os elég játékoknak?

    A mostani 3 játék (Gravity Rush, Mortal Kombat, Uncharted, de az utóbbi kettő kimagaslóan nagy a többi közül, nem ez a jellemző) pont betelít egy 8-as kártyát. Természetesen, ha "dobozos" játékokat veszel, azok nem foglalnak ennyit, mert ugye ott nem töltöd le az egészet. Én most 16-ossal indítok, arra minimum 6-8 játék rámegy, ez egyelőre elég lesz.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák