Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz Csabee86 #156 üzenetére

    Megpróbálok, de nem sok esélyt látok rá :)

    A man vs zone az nagyon szitu függő. Általában meg szoktam nézni, hogy az elkapóihoz képest milyenek a cornereim, és csak akkor emberezek, ha nem vernek rommá sebességben, route runningban, vagy releaseben. Ki szoktam próbálni, hogy sebesség alapján párosítom a cornereket majd utána hogy overall alapján, és úgy is megnézem mi a szitu. Ha azt látom, hogy 5-10-15 ponttal le vagyok valamelyik skillben maradva, akkor szinte egyáltalán nem hívok emberezést. Viszont ha van esélye a cornereimnek, akkor is váltogatom, had találgasson az ellenfél, hogy mit fogok játszani, ne legyen könnyű megtalálni a gyenge pontot. Emberezést általában akkor hívok, ha futó vagy rövid játékra számítok, vagy screenre (1-5 yard), hosszú játékokra általában zone-al készülök.
    A zone hátránya szerintem, hogy esélyesebb, hogy megvan az elkapás, de ott kb meg is lehet állítani, ahol elkapta. Emberezésnél ha jók a cornerek és a safetyk, akkor jobb esély van arra, hogy nem lesz meg az elkapás, de ha megvan, akkor utána általában sokat is haladnak a labdával.

    Illetve szerintem idén (is) kicsit elcseszett az emberezés, úgyhogy ha épp olyanja van a gépnek, hogy alacsonyabb wr-ek is megverik a cb-ket, akkor elfelejtem arra a meccsre az emberezést.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák