Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz szollo12 #654 üzenetére

    Grat!

    Én ma a végére érek a kampánynak, még két teljes meccs van. Aztán én a training pontokra fogok rámenni, mert lefogyasztottam őket, eléggé hamar el tud fogyni 600 pont... A solo battleben nekiugrottam a leggyengébb csapatnak legmagasabb szinten (még 79-es csapattal), elég jól tartottam az iramot, egyetlen field goal-al kaptam ki a hosszabbításban. Aztán a második leggyengébb csapat ellen egyel lejjebb vettem a szintet, ott egy field goallal nyertem hosszabbításban :D A TO-s battle meg mekkora poén volt :D

    Amúgy Shaziert rohadt nehéz lesz használhatóra fejleszteni, nem lehet rá számítani szerintem használható MLB-ként jó ideig :U

    Egyelőre csak annyit neheztelek a játékban, hogy rettentő gyorsan lehetett 80 ovr-ra emelkedni, és itt meg jól megrekedt a dolog, kicsit jobban örültem volna, ha lassabban jutunk idáig el. A másik meg, hogy ha már most 90 feletti játékosok vannak (nem is kevesen), akkor elég hamar 99-es csapattal fog mindenki rohangálni. Kár lenne, mert pont ez a csapat építgetés része a legjobb az egésznek, és nem fogják tudni tartani a promokban ezt a fejlődési ütemet, úgyhogy majd megy a mutheaden a rinyálás, hogy most mit kezdjen egy 92-es playerrel? :D

    Így áll a csapat: [link]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák