Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz #58978304 #814 üzenetére

    Haha, nem gondoltam volna h itt is vaposokba fut az ember. Én egyébként 15 év napi 1 doboz cigi után kezdtem el, mtl vaporessoval (revenger) magamnak kevertem, 3mg, 70-30 arényban. Ez ment 2 hónapog, majd 2 hét nikotin nélkül, azóta (már fél év) semmi. Mindezt full könnyen, egyedül a nikotinosról való lemondás utáni 3 nap volt nehéz. De ha cigiről jövk le, a másik 6000 adalékanyag elvonása még mellé jött volna:)
    Szóval ha valaki le akarna szokni, bíztatom erre.
    Ha valaki az íze kedvéért csinálja, azt is megértem:) de nekem pl nikotin nélkül már semmit nem adott így azt meguntam:)
    Btw mindezt egy ketogén diétával kezdtem majdnem egy időben, amit azóta is tartok, 7. Hónap, minusz 38kiló, még kb 10kg zsírfelesleg van rajtam - a 18%testzsírszázalékhoz, első körben az a cél, aztán lehet 10 körülit is megnézem, h mit vállalok... de azt nem tudom. Egyelőre nulla szenvedés (az első hónapos rohadt nehéz zsíradaptációt leszámítva) amióta átálltam, uh ezek csak ilyen kb célok, ameddig jól esi tuti csinálom (energikusabb vagyok sokkal és könnyen összpontosítok) és a végén is egy könnyedebb megengedőbb ketos változatára fogok áttérni, mert ezt baromi egészségesnek tartom a saját utánajárásom, érzetem következtében:)
    Btw a testzsírszázalék. Víztartalom, izomtömeg, csontsűrűség mérésére xiaomi body composition scalet használok, nagyon jó:) nyilván elfogadom h nem mérnöki pontosságú, de konzekvens, s 7 hónapnyi adatot visszanézve elemezve full jól működik:)
    Bocs az offért, hiába a topik neve:) de ez a két téma foglalkoztat leginkább az elmúlt fél évben, vapo előhozta belőlem:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák