Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58978304

    törölt tag

    válasz Wesder #1109 üzenetére

    Én csak is kimondottan az exkluzívok miatt vagyok ps-es.
    Annak ellenére,hogy natív 4k ra vágyom és XOX al egyébként teljesűlne az az igényem is.
    Ez az exluzív orientáltság valahova a ps2 es időkbe nyúlik vissza a Gow okkal és killzone al.
    Majd szünet követte akkoriban kis (6db x360 ) as korszak volt majd egyszer csak nagyon kíváncsi lettem a Gow 3 ra és az Uncharted 1,2 ,Killzone 2,3,Heavy rain ,Beyond,Resistance 2,3 ra.
    Akkor beszerváltam egy ps3 at és elkezdtem ezeket játszani.
    Mit ne mondjak az Uncharted 2,Resistance 3,Uncharted 3 Grafikája kenterbe verte az akkori x360 at mint a pics@.
    Nem beszélve a frankó sztorikról amikkel először azokban a játékokban találkoztam (Uncharted 1,2)
    Mikor ezt felismertem úgy eladtam a 360 mint a huzat :D
    A gears of war okat halokat akkoriban kijátszottam amik voltak rá.
    Maradandót egyáltalán nem alkottak.
    Na jó Gears igen de a mai szemmel a 4 (pc re megvan) már nagyon unalmas...
    Nézd az az igazság csak magamból,ismerőseimből,haverokból,rokonokból kiindúlva ,hogy egy gépet illetve gyártót nem azért választanak mert az a trend.
    Hanem azért mert azok az exqluzív játékok tényleg nagyon odabasznak az embernek.
    Van amelyik egyenesen ledöbbent h úr isten hogy a pi be hozták ezt ilyen dúrván össze !
    Én írtam már h tetszik a Xox de több konzolt nem szeretnék otthonra már és mivel igen kövér Steam fiókom van így inkább előbb építenék egy asztali gépet ismét.
    A playenywear al úgy is szinte mindent lehet játszani pc is.
    És sokkal többe (nyílván használtan) nem kerűlne mint egy xox.
    (cserébe elbírná 4k ban a highet is és nem csak med et)
    Az xbox egyetlen egy nagy hátránya hogy nincsenek exklizív játékai pontosabban vannak de olyanok kellenének amikért az emberek sikítva rohannának a boltba Day 1 vásárolni :D
    A sony nak vannak olyan exei amikért nem egyszer Day 1 mentem és már alig vártam hogy a gépbe tolhassam a korongot :)
    Valamint nem is akarok téríteni hiszen felőlem mindenki azon játszik ami neki szimpi és kielégíti az igényeit.
    Én is ezt teszem :)
    Ja és cross platform.
    Én nem rajongok az ötletért x esekkel együtt játszanék az nem is lenne gond de pc sek az egerükkel és a codok ban elért 140 fps ekkel bika hardveren inkább kerüljenek el ha lehet !
    Nem akarok sz@pni ez miatt multiban de szerintem senki sem...

Új hozzászólás Aktív témák