Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz tomkatomi #11976 üzenetére

    Most gondoltam bele, hasonló rendszer lenne mint Frank eventjein. Mivel úgy fest, h a létszám 21 alatt van ezért 3 verseny egy körben elég.
    Első körben: Első kettő jut tovább a versenyekből, plusz még a két leggyorsabb(teljes futam idő) mögöttük. Ghost ON
    Második kör: Ghost on v off?. 2 darab 4 fős verseny. Az elsők jutnak tovább plusz mögöttük a leggyorabb második.
    Harmadik kör: Ghost OFF. Aki nyer az nyer :)

    A körökre meg kéne dumálni a pályákat. 1ik körben egy pálya, másik körben másik pálya, akár más fajta. Szerintem serpentint nem kéne a végére szellem mód mentesre hagyni, csak akkor van reális esély előzésre ha a másik hibázik.

    Az első körbe úgy jutsz be hogy belépsz a szobába, sorsolára nincs szükség, mivel ghost lesz és igazából az idő számít, így szinte mindegy melyikben vagy, lényegtelen kik ellen mész, ha jó vagy továbbjutsz...

    Subtörpön nyomjuk le a futamokat also sim vs lobbyban. Ha 7nél kevesebb kört tudnánk csak futni, valami nevetségesen keveset akkor sárga lesz a szoba :)

    Kezdési időpontnak 20:00 javaslok

    A jutalmat majd Csaba kitalálja hogy osztja szét. Csak a nyertes kap cumót, vagy lesznek külön díjak is, több embert jutalmaz meg stb...

    elfelejtettem mit akartam még :U

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák