Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoagagyilo

    tag

    válasz kekeeci #26095 üzenetére

    Én itt kezdtem Pt-ben anno innen mentem át LevelR-be akkor még teljesen megegyezett a két játék avval a különbséggel hogy nem fagyott le a szerver féloránként .Ügy müködött ott ahogy egyébként is kellene,itt meg volt hogy több oráig be sem lehetett lépni,mára ez szerencsére megjavult Pt ben.Szerintem mindenki emlékszik erre az időszakra.Akkor még nem ismertem itt senkit és a nickemben benne van hogy hun,emiatt ahogy beléptem egy szobába már repültem is.Jo néha volt arra időm ha a szoba főnök nem észlelt hogy elolvassam hogy irják "HUN Kick!"aztán.....Jött levelR-be a frissités amire mindenki azt mondja hogy car volt,pedig csak a menü változott és eltünt a ghost.Na ez volt ami nem tetszett ott senkinek és indultak meg Pt-felé.Aztán jött az IP ban mert valakik döntöttek helyettem helyettünk hogy hol játszhatunk akkor még szavazás sem volt erről.Aztán IP ban ide vagy oda szép lassan csordogáltak vissza a játékosok LvlR-be.Ez az amit Aeria nem mer bevállalni a frissitéssel hogy eltünik a ghost mert mindenki sir emiatt.A felhasználok száma őket igazolja müködik a dolog,hiába vannak "alvó" Pt-játékosok akik a csodára frissitésre várnak ha nincs aktiv felhasználo nincs bevételük ezáltal nem tudnak a játékra forditani.Ez olyan egyszerű,nekem mindegy hol játszom de ha lehet választani akkor a több tartalmat választom.Nem szidtam és ezután sem fogom szidni a Pt-t mint ahogy ezt sokan megteszik a másik játékkal ott játszunk ahol tudunk.

    Mindenkinek:
    Még valami a felhasználási feltételekben sehol nem irnak arrol hogy bármit megveszel költesz a játékra az örökéletedre a tied.Viszont kiemelik hogy senkire át nem ruházhatod el nem adhatod az acc-od,és a szolgaltatónak joga van minden magyarázat nélkül a szolgáltatást megszüntetni ha ugy itéli meg.Aki regizett a játékba ezt elfogadta még akkor is ha azt nem olvasta el.

    http://obhunracing.com

Új hozzászólás Aktív témák