Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Viper26 #83 üzenetére

    jah:

    "Az alábbi értékekkel rendelkezhetünk a rendszerben: U, F, E, D, C, B, A, S. Az első, tehát az U a legkockázatosabb (mondjuk ki: legbénább, legveszélyesebb), míg az S a legjobb, legmegbízhatóbb vezetést jelző értékelés. Persze nem várunk el mindenkitől A és S szintet, de azért Az U és az F valószínűleg élből kizáró tényező lesz. A játék elején természetesen mindenki a legalsó szinten kezdi. "

    "A rendszer a gyorsaság alapján is rangsorolja a versenyzőket, 0-tól 5000-ig bármilyen pontszám állhat a profil mellett. Alapból mindenki 1800-as értékkel kezd, "

    Szóval szvsz teljesen hasonló módon épül fel. Ami rohadt jó. Ami viszont nem, hogy még mindig sajnálom, hogy az iRacingben nincs offline mód. Simán használnám azt is. és imádtam az csapat Nascar játékait (nascar 2002, 2003 pl), biztos odatennék magukat ilyen téren is. Csak félnek. Pedig szerintem csak nyernének vele. Én az offline miatt fizetnék elő, (meg a fizika, meg a rengeteg tartalom, etc.), de néha beugranék nyilván online versenyre is.

    Így viszont kihagyom. 5-6 éve két évet versenyeztem vele, belefáradtam a felkészülésekre, meg a gyaksiba, egyszerűen ráuntam a sprintversenyekre...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák