Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Hát gyerekek, ez nagyon rendben van. Ha a teljes is így fut, akkor új kedvencem lesz a Grid első része és a Shift 2 után. Az egész játékszerűbb, összerakottabb mint az előző, ami techdemónak érződik ehhez képest. A menürendszer, a zenék, a HUD, sokkal tetszetősebb, egységesebb. Felhúztam maxra, az irányítást hagytam alapon, ami egész élvezetes volt az első pillanattól kezdve. Ilyet az első részről és a Shiftekről sem lehet elmondani ha kontrolleres irányításról van szó. Még a segítségekből is bőven vissza tudtam venni, bár esőben még nem voltam valami gyors. Az időjárás változása nagyon jól meg lett csinálva, az ütközési fizika szerencsére rengeteget javult. Nagyon tetszett a szépen kirajzolódó száraz ív, a tócsák, vízátfolyások megjelenése, bár a fizikájuk kicsit érdekes volt.

    A gépet eszi rendesen, nem tudok még egy olyan címet ami így felfűtse. CPU magok és a VGA is 60-70 fok között mentek, de rendesen ki is voltak használva. Elsőre nagyon ígéretes, hétfőn kiderül a folytatás is ilyen lesz-e.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák