Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    válasz WRCLACA #35 üzenetére

    Nyah, itt vagyok :)
    Szóval memtest szerint nem hibázik? Érdekes... ajánlanék egy ''fura'' hibajavítási módot, ami párszor már bejött, ha minden igaz, nem csak nekem :D
    Szedd szét a géped. De totál. Egészen alkatrészekre. Izé, úgy értem, hogy táp maradjon egyben, de mindent ki a házból. Aztán vissza. Tehát szétszeded, összerakod a géped. Tudom, szívatásnak hangzik, de volt, hogy ez oldotta meg a gondot. Ha esetleg sierül Murphy-t elkapni, a nevemben is adj neki két pofont. ;]
    A nagy kérdés: tudod-e valamilyen tevékeynséghez kötni a hiba előfordulását? Amikor elindítasz egy progit, beteszel egy cd-t, vagymittomén. Esetleg procit is teszteld le, ha még nem tetted meg. (legfeljebb nyugodtabban alszol majd, hogy a procinak sincs semmi baja) Ajánlat: Bővebben: link
    Tudom, hogy ez megint egy tök általános válasz, de sötétben tapi a távsegíccség :)
    Hmm...tápod milyen is van?
    Egyébként a próbált írók másik gépben/gépekben mentek rendesen? IDE kábeled tuti jó? Cseréld ki, hátha segít valamit.
    Renccernaplóba milyen bejegyzések vannak? App/system?

    A sört vagy a bort szereted jobban? :D

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Új hozzászólás Aktív témák