Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Pecc #2457 üzenetére

    Ötletnek nem rossz és talán így olcsóbb, de nem biztos hogy hosszabb távon jobb, illetve stabilabb megoldás, főleg mert valakinél nem a Wifi funkcióval van (csak) baj, hanem azzal is, hogy a modem képes letöltési csatornákat elveszíteni és csak egy csatornával fenntartani a kapcsolatot, ilyenkor pedig könnyen be tud esni a sebesség 30 Mbit/s alá és a 120-as előfizetésnek meg a másik gigabites router kihasználtságának lőttek, persze ha sikerül kifogni egy normálisat, ami nem annyira instabil (egyébként érdekes, hogy ugyan az a hardver és szoftver van mindegyiken, de szinte mindegyik más hibát produkál), akkor olcsón megúszod, viszont ha esetleg a használt router sem gond, akkor néha látni hardverapro-n 1043 ND V2, vagy afeletti routert ilyen 6-10 ezer forint között, szerintem az se lenne rossz megoldás, persze kinek hogy.

    Cserére meg nem nagyon lesz akciójuk, mert már megint majmok lettek. Úgy szól ez a csere szerződés, hogy ha hibás az eszköz, akkor ugyan olyanra ingyen kicserélik (ugye ez a garancia amit vállalnak a saját eszközre), viszont ha másikra akarsz cseréltetni úgy hogy nincs nagyobb probléma, úgy egyszeri 2500 Ft-ot mindenféleképpen ki kell pengetni, max. ha új előfizetést akarnál kötni ugyan arra a névre csak éppen Wifi router opcióval, akkor ingyenesen meg lehetne oldani, persze 120 fele már hova váltasz náluk, max. ha esetleg telefon, vagy valamilyen más előfizetést hozzá nem raksz pluszba, ami nincs és semmi szükség sincs rá, de ugye ez az üzlet politika, bár anno lehet csak jól szájba kellett volna vágni azt aki kitalálta és az is inkább elmegy dolgozni, mint sem hülyeségeket kitalálni.
    Szóval a lényeg a lényeg, hogy ilyen jellegű cserekor kell fizetni így is úgy is, bár én még mindig nem látom az ÁSZF-ben ezt a részt, úgy hogy fel lehetne őket jelenti az NMHH-nál és akkor talán kicsit visszavennének az arcukból, főleg hogy sehol nem írják, hogy ennyit ki kell pengetni, pedig a TV és Internet ÁSZF-et is megnéztem a díjak résznél és ilyen nincs.

Új hozzászólás Aktív témák