Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz bucihost #2192 üzenetére

    Bocs, mindig megfeledkezem róla, hogy a földön vannak libsi idióták is, ráadásul sajnos már túlnyomó többségben, akik a szart is éljenzik, mert sajnos halvány lila fingjuk sincs arról, hogy pontosan mi az és minek kellene megfelelnie, főleg ha fizetnek is érte, gondolom nem tartozol ebbe a csoportba, úgy hogy kérlek ne kötözködj, mert azt én is tudok.
    Egyébként mond már el kérlek, milyen hosszútávú memóriád van neked? Arra emlékszel, hogy szidom ezt a ótvar céget a telibeszart foskupac szolgáltatásukkal, de arra már nem, hogy itt nincs más alternatíva, ráadásul érdekes mód, de csak a város abban a körzetében nem tudják stabilan biztosítani a szolgáltatást, amiben én vagyok és az még érdekesebb, hogy már többször megmondtam nekik, néha megfoltozták a hálózatot mint most is év elején és érdekes mód semmi baj sincs vele egy darabig, aztán 1-2 hét után ugyan azt a szar szintet hozza, amivel már kezd tele lenni a hócipőm.
    Maguktól azt se képesek észrevenni, hogy itt helyben vagy 20-30 modem csak úgy lecsatlakozott a hálózatról, csak ülnek a babérjaikon a csodálatot távfelügyeleti rendszerükkel és vakargatják a nemi szervüket ahelyett, hogy azt csinálnák, amiért fizetjük őket, de örülök, hogy a te álláspontod még mindig az, hogy fizessünk mindenféle hülye ingyenélőnek szinte a semmiért. Lassan én is elmegyek munkanélkülire akkor, mert egy darabig a semmiért is pénzt fogok kapni ebben az idióta országban, persze csak egy darabig, de eszerint a hozzáállás szerint megéri, mert te dolgozol, én meg majd az adódból fogok élni ahelyett hogy dolgoznék és azért kapnék, gondolom ez így fair, kb. ugyan ez a hasonlat ezzel a szar szolgáltatóval, a térségben, sőt talán az országban is a legdrágább és a hálózata és a kínálata is a legszarabb és ne jöjjön senki se a TV-vel nekem, hogy milyen gazdag a kínálatuk, mert nem az őskorban élek, hogy csak az a kurva TV létezik az agyat sorvasztó szar műsorokkal és reklámokkal, van internet és telefon is, ami egyébként ennél a szar szolgáltatónál gyakran nincs, ha TV sincs, vagy éppen fordítva, persze vannak kivételes esetek, mikor éppen egyik nincs, de a másik van, de az internet és a telefon teljesen függ egymástól és ez azért jó, mert ha nincs a kurva net, akkor telefon sincs, azt na hívd fel őket. Az rendben van, hogy mobil van, meg ingyenes is, de most a jó hidegbe nem fogok csak azért kimenni, fel tudjam hívni a majmokat, mert ugye a Vodafos a 99%-os lefedettségével olyan gyenge térerőt biztosít, hogy ház belül gyakran használhatatlan, szóval igen, más szolgáltatókkal is gondom van, amiknek egyébként ugyan úgy éjjel nappal hallom a szar reklámját a TV-ben, meg a rádióban is, hogy milyen szép és jó, azt a valóságban egy kalap szar, persze tudom, a probléma velem van és csak azért, mert én nem hagyom, hogy megetessenek velem minden szart és ennek nyilvánosan is hangot adok (persze csak átvitt értelemben).
    Mellesleg mondtam már, örülök hogy neked jó, legyen is jó, de tudod itt kurvára szar és az hagyján hogy szar, de múltkor lemaradtam egy rohadt vásárlásról, egy határidős levél megírásáról és így tovább, mert éppen akkor nem volt kurva internet, de persze kártérítést a PR nem ad, meg egyébként is hogy képzelem, hogy használni is akarom amiért fizetek, hát így már mindjárt érthető, hogy miért van neked igazad.
    Egyébként meg az internetet nem ismered vagy mi? :D Csak azért mert több százan szidják ezt a szar céget a csodás hozzáállásuk és szolgáltatásuk miatt, ugyanis milyen meglepő módon, de év elején nem csak nekem volt gond a szolgáltatásukkal, a szarul összetákolt hálózatuk elég sok helyen beadta a csődöt így a nagy hidegben és másoknak se volt szolgáltatás, a TV-s mutatványukról meg nem is beszélek, elég annyit mondani hogy hülye fideszes seggnyalók.

Új hozzászólás Aktív témák