Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    Így egy év után "végre" én is szolgálhatok negatívummal a PR kapcsán.

    Az emailben a márciusi számla mellé jó hosszú szöveget is rittyentettek. Volt mit magyarázniuk, mert olyan 350Ft-tal drágább lett a csomagom. Tavaly decemberben járt le az egy év hűségem.
    Ugye volt egy 2017. októberi törvény, ami egy év hűséget ír, meg hogy a hűségidő lejárata után nem lehet drágább az előfizu. Csak azt nem írják le sok helyen, hogy évente egyszer az infláció mértékével emelhet a szolgáltató a határozatlan idejű szerződőknél. Na nekem a 10470-ből 10826 lett, pontosan 3,4% emelés, mint az MNB által kiadott 2019-es inflációs adat. :DDD

    Megnéztem a Telekomot a címemre szűrve, 150/5-ös netet ír 4560-ért (most 90/40 van stabilan 3790-ért) és IPTV-vel akarja kiszűrni a szemem 5240-ért (most doboz nélküli kábel tv van 4290ft) meg adnának Hoppá Pluszt 3680-ért, ez mondjuk jobban megéri, mint a 800-as telefon 2390-ért. Szóval a Telekom 12880Ft lenne.
    Vagy simán újraszerződöm a PR-ral, és akkor az eddigi 10470 helyett 10270-ért kapom a mostani dolgaimat 1 év hűséggel.

    Hol járhatok utána, hogy a Telekom fog-e a közeljövőben Tatán, tömbházas övezetben fejleszteni? (Kazincbarcikai u. 21)
    És ha nem, akkor van esély arra, hogy a PR-tól a honlapon szereplő áraknál kedvezőbb ajánlatot kapjak? :))

Új hozzászólás Aktív témák