Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollywoodBoy

    tag

    Sziasztok!

    Visszaolvastam az egész topicot (nem volt nehéz dolgom még :D ), és arra jutottam, hogy valamilyen plüssfejes Xiaomi gép kell nekem. Na de melyik? Talán a Xiaomi G10, de nem tudom hogy van-e olcsóbb ami nekem megfelene. Őszintén szólva örülnék egy olcsóbbnak ha van ötletetek.

    Amit várok ettől a géptől:
    Kemény padlók takarítása - gyermekek étkezése utáni maradékok, és a nyuszi ketrecből kihulott alom darabok. Valamint néha a konyhában és a házban elhulott egyéb morzsa maradékok felszívása.
    Lenne egy kisebb szőnyeg is (kb 2m2 és rövid szálú), amin a nyulak ugrálnak és a szénát pedig szétszórja rá a 1,5 éves kislányom. :B
    Nem szeretnék használat közben semmilyen gombot nyomva tartani
    Lehessen benne akksit cserélni
    Ne legyen túl nehéz, mert a feleségem akkor ezt is utálni fogja mint a vezetékest
    Szerk.: Elfelejtettem, hogy nagyon örülnék egy felmosás funkciónak is... néha jól jönne, de túlélem ha nincs benne

    A cél az lenne, hogy ne keljen előszedni a vezetékes monstromunkat naponta többször, hanem csak néhány naponta.

    Köszi előre is ha van ötletetek! :R

    [ Szerkesztve ]

  • HollywoodBoy

    tag

    válasz Cyborg #124 üzenetére

    Köszi szépen!
    Hát igazából pont, hogy megakarnám úszni minél jobban 100 alatt ha lehet. A G10 90 körül van ha jól láttam, és még ez alá is mennék szívesen ha találnék olyat ami megfelel a kritériumoknak.
    Nálunk kicsit más a helyzet, mert a párommal itthonról dolgozunk és a kicsi sem megy bölcsibe, majd oviba 1,5 év múlva. És elég sok akadály van a földön egy robotporszívó számára, ráadásul ahogy olvastam róla a 100.000 Ft az még nem pont az az ársáv ami elég jó lenne. Ráadásul 2 szintes a házunk.
    Szóval azért szeretnék egy aksis álló porszivós megoldást a napi többszöri gyors takarításhoz.

    Egyébként ami neked van - Roidmi F8S - és olvasom, hogy bevált, az én kritériumaim közül melyiket nem teljesíti? Csak a cserélhető aksit?

  • HollywoodBoy

    tag

    Sziasztok!
    Kicsit több mint 1 éve vettem egy Xiaomi G10-et és szeretjük, vagyis szerettük egészen két héttel ezelőttig, amíg le nem tört a por rekesz kioldó gombról egy pöcök és így nem lehet lezárni a porrekeszt. Persze így is használjuk szigetelőszalaggal :D, de keresnék egy végleges megoldást ezért írtam 2 Xiaomi szervíznek (xiaomiszerviz.hu, xiaomi-szerviz.hu - igen tényleg ugyan az a nevük csak egy kötőjel külöbözteti meg őket), akik válaszra sem méltattak 2 hét alatt. Azóta írtam a kereskedőnek akitől anno vettem a gépet, hogy ez a helyzet, Ők kikhez küldenék ha még garanciális lenne. Erre azt a választ kaptam, hogy garancián belül Ők szervízelték volna, de garancián kívül nem tudnak ilyet vállalni, kérdezzem meg a TMX-et. Na a TMX egy vicc.. írtam nekik emailt, elősször bekérte az SN-jét a porszívónak, aztán egy másik emailben a számlát, és végül elutasított, hogy alkatrész szinten ezt az eszközt nem tudják javítani, kérdezzem meg a kereskedőt akitől vettem, hogy Ő mit javasol. Szóval a kör bezárult.
    Kérdezném, hogy van ötletetek kivel vehetném fel a kapcsolatot? Esetleg bármi tapasztalat Xiaomi porszívók garancián túli ügyintézésével van valakinek? :R

  • HollywoodBoy

    tag

    válasz pjen #559 üzenetére

    Köszönöm, megkérdezem tőlük, hogy tudnak-e segíteni! :R

    @farkas-j,
    Próbáltam ennek utána nézni amit írsz, és igen régebben volt ilyen, de jelenleg ahogy látom a forgalmazókat nem kötelezi egyetlen hatályos jogszabály sem az alkatrészekkel való ellátás biztosítására. De ha ennek ellenkezőjéről valami infót tudsz, akkor köszönöm ha küldesz. :R

    @Nagya21,
    Abszolút igaz amit írsz, de nem gondoltam vásárlás előtt, hogy ebből probléma lesz. Olyan sok helyen forgalmaznak Xiaomi készülékeket, gondoltam a szerviz és az alkatrész ellátottság is jó lehet. Nem néztem ennek utána... sajnálom persze utólag.

  • HollywoodBoy

    tag

    válasz Nagya21 #564 üzenetére

    Hali!
    Megpróbáltam extra erős ragasztóval (hagytam száradni is 2 napot), de akkora nyomás van azon a pöckön egy rugós mechanika miatt, hogy egyszerűen nem bírta a ragasztás.
    Mondjuk nem használtam szódabikarbónát az tény.
    Most próbálkozom az Orczy-val, meg egy műanyag javító műhely van itt a közelembe, hátha tudnak valamit mondani. Ha nem akkor nekifutok még egyszer ragasztóval, de ezúttal teszek rá szódabikarbónát is. :R

Új hozzászólás Aktív témák